İSTANBUL HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN +90 212 517 6 885

Derneğimiz

Yabancı Haklarını Koruma Derneği

YHKD üyelerine güvenli alışveriş kartı uygulaması

- +

Yabancı HaklarıYabancı Haklarını Koruma Derneği – Üye işyerlerinde indirim sistemi uygulamasına başlayıp belli prosedörler çerçevesinde yabancı uyruklu kişilerin sağlıklı ve güvenli alışveriş yapması için yeni bir çalışma yapcaktır.
Bu çalışma kapsamında üye işyerleri web sitemiz aracılığı ile duyurulacak ve derneğimizin  reklam unsurlarından faydalanma fırsatı kazanacaktır. Ayrıca üye işyerleri  yabancı uyruklu müşteri potansiyelini artırmış olacaktır.
Yabancı uyruklu üyelerimize vermiş olduğumuz indirim kartları ile gittikleri üye işyerlerinden güvenli alışveriş yapma fırsatı ve sürekli olarak yapılacak indirim ve diğer fırsatlardan faydalanma imkanı sağlanacaktır.
Üye işyerleri ile yapılan anlaşmalar sonucunda müşteri memnuniyeti esas alınarak geçmişte ülkemizde yaşanan tatsız ticari olayların  önüne geçilmiş olup gerektiğinde yasal uygulamalara başvurma fırsatı doğacaktır.
Artık yabancılarında ülkemizde belli haklara sahip olduğu bu dönemde su istimal edilen ticari görüşler ortadan kalkarak yabancı yatırımcı ve yabancı uyruklu kişilerinde hakkı gerektiğinde Yabancı Hakları Koruma Derneği olarak tarafımızca Ülkemizin gerekli mercilerince bilgilendirilerek yasal takibi yapılacaktır.

Not: Bu uygulamalardan derneğimiz üyeleri ve üye işyerleri faydalanacaktır.