İSTANBUL HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN +90 212 517 6 885

Duyurular

Yabancı Haklarını Koruma Derneği

Yabancı e-ikamet izni nasıl alınır ?

- +

Göç idaresinde son değişiklikler ile ikamet izni almak bildiğiniz gibi baya bir zorlaştı. Bir çok yabancı dolandırıldığı ve deport olduğu cezaya tabi olduğu gibi mesajlar derneğimize gelmeye devam ediyor.bu konuda hassasiyetimizi ortaya koyarak derneğimiz iktisadi işletmesi tarafından yeni bir uygulama geliştirilmiş bulunuyor.
Uygulamanın amacı göç idaresi tarafından geliştirilen e-ikamet sistemi aracılığı ile ikamet izni alamayan ve almakta zorlanan kişilerin bu uygulamayı kullanarak daha kolay işlem yapması planlandı. İktisadi işletmemiz tarafından kontrolü sağlanan uygulamanın göç idaresi ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır. Tarafımızdan geliştirilen bu uygulamadaki amacımız yabancı uyruklu kişilerin “derneğimiz güvencesi altında işlem yapmasını sağlamaktır.”
İşlem yapabilmek için sayfadaki bilgileri eksiksiz doldurup gönder butonuna tıkladığınız anda iktisadi işletmemiz ekibi tarafından işlemleriniz en hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır.
e-ikamet işlemleri için ayfaya gidip gerekli alanları doldurun ekibimiz en kısa sürede sizi arayarak teyit ettikten sonra işlemlerinize başlayacaktır.
Sayfada e-ikamet için hangi başvuruyu yapacaksanız örneğin; kısa dönem ikamet izni alacaksanız o sayfadan doldurup yollayın gerisini ekibimiz sizin ile irtibata geçrek halledicektir.

İktisadi işletmemizin e-ikamet sayfasına giriş yapmak için ( TIKLAYIN )Amacımız sizlere daha iyi ve güvenli hizmet verebilmektir.

Geçtiğimiz günlerde  bir çok  tv kanalı tarafından derneğimiz ile yapılan dolandırıcı mağduru olan yabancılar hakkındaki röportaj derneğimiz youtube kanılında yayınlanmıştır.İzlemek İçin

Yabancı Haklarını Koruma Derneği Yönetimi.