İSTANBUL HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN +90 212 517 6 885

Duyurular

Yabancı Haklarını Koruma Derneği

Duyuru ! Kurum Ve Duruluşların Dikkatine

- +

Yabancı HaklarıKURUM VE KURULUŞLARIN DİKKATİNE

YABANCI HAKLARINI KORUMA DERNEĞİNDEN KAMU OYUNA DUYURULUR

Yabancı Haklarını Koruma Derneği  , yönetim kurulu başkanlığından yapılan açıklamada, dernek logosunun değiştirilmesine karar verilmiştir ,

Bunun üzerine yönetim kurulu kararı ile üyelere verilen üyelik kimliklerin 31/12/2014 tarihinde iptal edileceği , yabancı haklarını koruma derneği ,üyelik kimliklerin,31/12/2014 tarihinden den sonra geçersiz olduğu ,yukarda belirtilen logo bulunmayan dernek kimliklerin iptal olduğunu ,31/12/2014 tarihine kadar yabancı haklarını koruma derneğine kimliklerini teslim etmeyen üyelerin ,her hangi bir amaçla ,dernek kimliklerin üyeler tarafından kullanıldığı takdirde yasal sorumlulukların kendilerine ayıt olduğunu kamu oyuna duyurulur ,

Yabancı haklarını koruma derneği iktisadi işletmesi genel müdürlüğünce alınan ,kararda ,danışmanlık sıfatı ile görevli personelin ,görev yaptığı ,kurum ve kuruluşlara iştirakinde ,yaka kartlarını takmak zorundadırlar.

Danışmanlık hizmeti alan ,kişilere kesilen faturanın ,bir nüshasını görevli personel yanlarında taşimak zorundadır.

Kötü amaçlı art niyetli kişilerin yabancı haklarını koruma derneği ,iktisadi işletmesi ,personeli gibi göstermeleri ni önlemek amacı ile ,görev belgesi düzenlenmektedir.

Görev belgesi düzenlemekle yukumlu olan yabancı haklarını koruma derneği iktisadi işletmesi ,genel müdürlüğü yetkisinde ve genel müdür ,tarafından imzalanır ,ve koruma bandı bulunmaktadır .

Kurum ve kuruluşların yabancı haklarını koruma derneği iktisadi işletmesi altında gelen görevlilere bu belgenın, sorulmasını ,yabancı haklarını koruma derneği başkanlığı tarafından önemle kurum ve kuruluşlardan rica ederiz.

Yabancı haklarını koruma derneği iktisadi işletmesi ,geliri, yabancı ülke vatandaşlarına ,Türkiye Cumhuriyetini ve kurumlarını ,kanunlarını medya organlarında tanıtmak amacı ile insan ticareti madurlarına ,yoksul ve zorda kalan şahıslara ,kullanılmaktadır.

Yabancı haklarını koruma derneği ,kural olarak ,Türkiye Cumhuriyeti ,örf adet kurallarına ,adalet ,simgesine ,kurumlara , yasa dişi iş ve işlem yapan hic bir bireysel ve kuruluşa ,işlem yapmamaktadır.

Her kurum ve kuruluşta çürük elmaların olduğunu düşünürsek ; BUNLARI AYITLAMAK BİZLERE /KURUM /KURULUŞLARA DÜŞMEKTEDİR.

Yabancı Haklarını Koruma Derneği ve iktisadi işletmesi ( Yabancı Hakları Danışmanlık ) olarak gerektiği hallerde kamu  kurum ve kuruluşlardaki hizmetlerinde ihtiyaç halinde kendilerine verilen hizmet belgelerini ( Derneğimizin Resmi Kartını ) ibraz etmemeleri halinde gelen personel veya şahsın tarafımızdan görevlendirilmediğini  burdan kamu oyuna duyururuz. Bu gibi durumlarda lütfen dernek merkezimiz ile irtibata geçiniz. Temiz bir toplum ve güvenilir bir hizmet kalitesi için bu konuda desteklerinizi beklemekteyiz. 

 

                                                                     Yabancı haklarını koruma derneği

                                 Yönetim kurulu başkan yrd ve iktisadi işletmesi genel müdürü

Sedat Muhammed BÜYÜKKILIÇ