İSTANBUL HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN +90 212 517 6 885

YHKD Haberler

Yabancı Haklarını Koruma Derneği

Derneğimiz Nataşa Sözüne Savaş Açtı

- +

Yabancı HaklarıYABANCI HAKLARINI KORUMA DERNEĞİ .

DERNEĞİMİZ NATAŞA SÖZÜNE SAVAŞ ACTI RADYO VE TELEVİZYON ÜST KURULU ,NATAŞA KELİMESİNİN ,KÖTÜ ANLAMDA KULLANILMAMASİ İCİN GEREKLİ ,RESMİ YAZILAR ,YAZILMIŞ, OYNANAN DİZİLER VE FİLİMLERDEN ,TÜRK ÖRF ADETLERİNE YAKIŞMAYACAK SÖZLERİN VE OYUNLARIN YASAKLANMASI İCİN GEREKLİ ,ADLİ MERCİLERDEN ,NATAŞA İSMİNİN ,KÖTÜ HAYAT KADINI ,İMAJİNİ KALDIRMAK İCİN MÜCADELE. EDİLECEK.

Aslinda tamamen normal bir isimdir ama ulkemizde rus konsomatrist anlaminda kullanilmaktadir… Rusya’da kadın ismi olarak kullanılmaya devam edilirken , Rus Fahişe anlamına sadece Türkiye,ye has bir anlamdır. Geçmişte ve Bu zaman da ,Rusya ve Türkiye arasında ,aile bağları ,ve evliler oluşmuştur Evlilikler neticesinde ,çocuklar dünyaya gelmiş ,mutlu bir yaşam yaşanmaya başlandı, fakat hala günümüzde unutulmasi gereken ayıpların ,ve hataların her nedense ,televizyon dizilerinde filimlerinde Hala insanlara konuların unutturulmadığı ,Rus kadınını bir fahişe gibi ,gösterilmektedir. Sovyetler birliğin dağılması ,zordaki olan ülkede yaşayan halkın zorda kalarak ,çeşitli ülkelere ,gıtmek zorunda kaldılar,Bunlardan biride EN YAKIN ÜLKE Türkiye Cumhuriyeti, Avrupa hemen ,firsati değerlendirerek ,yıktığı ,Sovyetler birliğinin, fedakar kadınına ,bir isim taktı NATAŞA (fahişe) dünya üzerindeki, insan tacirlerini harekete geçirerek ,güzel bir kelimeye ,hasret olan güzelli ile ün salmış ,

Rus kadınlarını sanki fabrikalarda iş var vadiyle kandırarak insan ticaretinde zorla ğasp edilerek ,yıllarca bedenleri eziyet ve işkence görmüş ,ailelerinden çocuklarından koparılmış ve yok edilmişlerdir Avrupa dünya üzerinde kendi ayıplarına bakmadan ,Rus kadınını ,bir fahiş gibi tanıtarak yıkmaya kalkmıştır. Bu ayıp herkesin herkes bu ayıptan sorumludur, AK partinin iktidara geçmesiyle ,o zamanın başbakanı Recep Tayip ERDOĞAN ,insan ticareti ile mücadele etmiş ve başarılar elde etmiş ,bir Çok Rus ,evlerine ailelerine ,ve çocuklarına kavuşmuştur.

AK partinin .yapmiş olduğu insan ticareti ,mücadelesi ,ve kanun cezaların yükseltilmesi ,insan ticaretin Türkiye de hızını kesmiş ,insan ticareti ile uğraşan zorbalara korku dolu yıllar meydana gelmiş, Peki geçmiş hükümetler ,bu insan ticaretini niye göz yumdular ,sorusunu hep sorarız ,geçmişte ,her sokak başin da , İstanbul Aksaray semtinde ,kadın satıcıların insanlara ,eşya satarcasına yol çevirerek ,teklif etmesini ,herkes bilirken ,geçmiş hükümetler ,niye gözleri kapalıydı ,bu sorular herkesin aklına gelmektedir. İnsanların yok oluşunu niye izlediler , İnsan tacirlerine göz açtırmayan yabancı insanlari ve göçmenleri koruyan bir hükümete ve kurumlara sahibiz , Fakat bu günlerde yabancı haklarını koruma derneği istihbarat bölümün yapmış olduğu araştırmalarda , İstanbul Aksaray ve Kumkapı çevrelerinde ,zorda kalmış göçmenler üzerinde ,insan tacirleri ,sokak aralarında yol üzerlerinde ,kopru başlarında ,insan ticaretine hiz vermişlerdir. Özellikle Afrika kökenli mülteciler üzerinde oynanana ve Türk cumhuriyetli ,yabancılar üzerinde oynan oyun bugünlerde hizlandırılmak istenmektedir.

Bunu sebebi Türkiye Cumhuriyetin Göçmenlere sahip çıkamadıği konusunda ,gelen turistlere ,gösterme cabasıdır.ve karalama kampanyasıdır. Göçmenlere her türlü fedakarlık yapan Türkiye Cumhuriyeti ,karalanmak istemektedir. İstanbul ve İllerdeki emniyet teşkılatı ,kurumlar başarılar elde etmiş insan ticareti ile mücadele etmektedir . Belli bir güçlerin Hükümeti çıkarmış olduğu 6458 sayılı yabancı uluslar arası koruma kanunu ve göç idaresi genel müdürlüğün başarılarını sabotaj etmek için insan ticaretinde ,oyunlara başlamıştır. Bu yıl göreve başlayan İstanbul yabancılar şubesi müdürü Ömür ceylan ve personeli bir çok değişim ve başarılar elde etti ,insan ticaretine ,göz açtırmayan ,hak ve hukuk adalet simgesi haline gelen ,personeli ile ,insan ticareti ile mücadele etmektedir.başariler elde etmişlerdir. Bu günlerde bazı simsarların ,İstanbul yabancılar şubesi ve ahlak sübe müdürlüğün üzerinde ,oyunlar oynadığı ve karalama sistemine geçtiği ,Aksaray ve Kumkapı bölgelerinde ,paralel insan ticareti yollarda harekete geçmiştir.

Bu konuda İstanbul ahlak büro müdürlüklerin ve yabancılar şubesinin gerekli önlemlerin ,acilen alınmasi ,ele başlarının bır önce madur göçmenler üzerinde oynadiği ,insan ticareti ile mücadele edilmelidir, Suçluların adalete teslim edilerek en agir cezalar uygulanmasi gerekmektedir. Diş düşmanların ,Türkiye Cumhuriyetine zarar vermek için her türlü oyunlar tezgahlamakta ,fakat bilinmeyen gerçeklerde bu ülke insanı 12 eylül gibi nice günleri geçirdi ,her zaman kardeş kardeşi kırdıran ,diş ülke güçleri ,iman dolu ,Türk halkını ve kardeşlerini ve misafirlerini ,hiç bir zaman ,bir birine düşman edemeyecektir.

Yabancı haklarını koruma derneği ,ülkemiz misafiri olan Rus insanını ve RUS,TÜRK EVLİLİĞİNDEN OLAN COCUKLARINA VE KİŞİLERİNE ,KADINLARINA ,AİLELERİNE NATAŞA DEDİRTMEYECEK ,BU KONU İLE İLĞİLİ MAHKEMELER VE GEREKLİ KURUMLARA BİLDİRİDE BULUNULACAK, HİÇ BİR TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞİ ,BİRLİKTE AİLE BAĞİ KURMUŞ VE COCUKLARI OLMUŞ VEYA MİSAFİRLERİMİZE NATAŞA KELİMESİNİZ KÖTÜ ANLAMDA KONUŞMAMAYA CAĞİRİYORUZ ,KÖTÜ NİYETLİ OYNAN DİZİ VE FİLİMLERİ RADYO VE TELEVİZYON ÜST KURULU NA ŞİKAYET ETMENİZİ ,İSTİYORUZ BU MÜCADELEDE YANIMIZDA OLMANIZ DİLEKLERİMİZLE

Yabancı haklarını koruma derneği

Sedat Muhammed BÜYÜKKILIÇ